Garden Park Jeneč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Garden Park Jeneč

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Areál Garden park nabízí oázu klidu pro odpočinek, relaxaci, zábavu a inspiraci. Je zaměřen na vše, co souvisí se zahradní a domovní architekturou. V Garden parku v Jenči uvidíte mnoho tisíc květů (tulipánů, narcisů a jiných cibulovin, skalniček, letniček, rododendronů, azalek, jiřin, kan a dalších kvetoucích rostlin dle ročních období). Park okrášlují 30 i víceleté vzrostlé okrasné i ovocné stromy. Jako perla Garden parku je originální rosarium s růžemi (popínavými, pokryvnými, čajohybridami, polyantkami, floribundami atd.). Pokud se vám v parku líbí nějaká rostlina, můžete si ji koupit v zahradnické prodejně s odborným poradenstvím, ve které vám bude nabídnut kvalitní sortiment zvláště od předních českých pěstitelů V parku najdete soustavu jezírek a rybníčků plných ryb, obojživelníků a jiných vodních živočichů, které můžete zblízka pozorovat. Středem parku protéká Jenečský potok. Od jara do podzimu se můžete zaposlouchat do žabích koncertů doprovázených ptačím zpěvem. V areálu Garden park jsou přírodní cesty, proto doporučujeme sportovní obuv!

> Otevírací doba

Leden - Prosinec
1.1. - 31.12.
pondělí - neděle 09:30 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Jeneč
Ulice: Zahradní 9
Telefon: 602 427 336
E-mail: [email protected]

> Komentáře