Mateřská škola Pastelka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Pastelka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Filozofie školního vzdělávacího programu "HLEDÁME BAREVNÉ CESTY ŽIVOTA" Prioritami vzdělávacího programu je znalost a respektování základních lidských hodnot, znalost hodnoty zdraví, prevence nemocí a úrazů, odpovědnost za vlastní chování, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů běžného života. Dále také posilování duševní odolnosti a rozvíjení komunikace a spolupráce. Vhodně doplňujeme a navazujeme na rodinnou výchovu. Akceptujeme rodiče jako partnery. Vytváříme podmínky pro tělesnou, duševní a sociální pohodu všech zúčastněných. Při tvorbě nového vzdělávacího programu vycházíme z autoevaluace v roce 2018, do projektu podpory zdraví jsme zapojeni od roku 1996. Inovovaný projekt zaměřený na podporu zdraví nás vede k tomu, abychom jako mateřská škola podporující zdraví pokračovali v neustálém zdokonalování programu. Prvním principem, na kterém stavíme, je model přirozených lidských potřeb, který realizujeme při každodenní práci s dětmi ve spolupráci s rodiči a všemi pracovnicemi MŠ. Druhým hlavním principem je rozvíjení komunikace a spolupráce. Víme, že bezpečné sociální prostředí a efektivní způsoby vzdělávání napomáhají rozvíjet kompetence každého dítěte i každého člověka tak, aby úcta ke zdraví a schopnost chovat se odpovědně ke zdraví svému i druhých, patřily mezi jeho celoživotní přednosti. Naplňujeme klíčové kompetence podpory zdraví, vedeme děti ke zdravému životnímu stylu a hodnotnému způsobu života.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Chrudim
Ulice: Dr. Jana Malíka 765
Telefon: 469 620 430
E-mail: [email protected]

> Komentáře