Hotel Pošta | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Pošta

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hotel Pošta*** je dominantou náměstí malebného krkonošského městyse Černý Důl, který dává klidné částí Krkonoš domácí atmosféru, to vše navíc v těsném sousedství Krkonošského národního parku též KRNAP. Umístění hotelu a jeho zázemí tak tvoří atraktivní místo pro prožití aktivní dovolené v atraktivní části hor. Hotel Pošta je velikostí a komfortem svých pokojů předurčen hostům preferujícím klidné zázemí malého hotelu v budově s osobitou historií. V zimě ocení návštěvníci především blízkost propojených lyžařských areálů. Skiareál Černý Důl leží v dochozí vzdálenosti cca 250m od hotelu. Skiresort Černá hora je vzdálen 4km, díky propojení obou areálů je dostupný na lyžích, část trasy je zajištěna speciálními rolbami. V jarních, letních, ale i podzimních měsících skýtá okolí hotelu mnoho krásných turistických tras pro sportovní vyžití. Hotel je nekuřácký s Wi-Fi připojením zdarma. Možnost bezplatného parkování před budovou. Součástí objektu je i garáž pro úschovu motorek, kolárna pro cyklisty a lyžárna k uskladnění lyžařského vybavení. Děti mají k dispozici vlastní koutek s hračkami, posezením a TV. Stravování zajišťuje hotelová restaurace.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Černý Důl
Ulice: Černý Důl 77
Telefon: 731 698 681
E-mail: [email protected]

> Komentáře