Poznávej planetu Zemi v Planetáriu Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Poznávej planetu Zemi v Planetáriu Praha

> Termín

1.6.2020-30.6.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Prožijte letošní Den dětí netradičně – vyrazte do přírody a poznejte planetu Zemi! Navzdory omezením, která zkomplikovala běžný způsob života nejednomu z nás, můžete se svými dětmi oslavit jejich den plnohodnotně – a to navíc kdekoliv a kdykoliv. O co jde? Připravili jsme si pro vás spoustu zábavných aktivit, které pobaví a poučí nejen větší i menší děti, ale i jejich rodiče. Stačí vyrazit na Den dětí, nebo třeba o víkendu, do přírody a na cestu si stáhnout nebo vytisknout sešit plný inspirace pro zábavné a naučné úkoly a hry, který bude k dispozici na webových stránkách Planetária Praha od 29. 5. Jaké budou úkoly? Abyste se mohli těšit už teď, prozradíme, že úkoly a hry budou seřazené do čtyř kategorií. V sekci „Poznávej“ budou děti hledat odpovědi na otázky, jako proč je moře modré nebo jak v praxi dokážeme, že je Země kulatá. V sekcích „Pozoruj“ a „Vyzkoušej si“ najdete tipy, jak si vytvořit vlastní duhu nebo třeba model Sluneční soustavy. V oddělení „Zábava a akce“ vás budou čekat kreativní úkoly, díky kterým budete stavět domeček pro zvířátka nebo i ochraňovat to nejcennější, co máme – přírodu kolem nás. A to není vše! Plněním úkolů se budete moci zároveň zapojit do soutěže, která poběží v průběhu celého června.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Královská obora 233

> Komentáře