Chalupa Šilinkův důl | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chalupa Šilinkův důl

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Chalupa Šilinkův důl je bývalý mlýn,pro větší skupinu osob.Objekt leží na samotě a poskytuje maximální soukromí. Max. počet osob: 25 (23+2) Možnost spojení dalších ubytovacích prostor(Apartmány+Chatka) Na pozemku je bazén, ping pong, tenisové hřiště-poplatek, volejbalové hřiště, 2 x posezení. U objektu je řeka. Velký prostor pro děti. Chalupa přímo v lese. Vybavení:7 ložnic-v přízemí 2×4 lůžka + v každé 1 přistýlka, v patře 2×2, 2×3, 1×5 lůžek. Dobře Vybavený kuchyňský kout – lednice, el. sporák, varná konvice, mikrovlnka, nádobí na počet osob. Velká společenská místnost. Krb, možnost spát na klasické peci. V přízemí sprchovací kout a WC zvlášť, v patře 2x sprchový kout, 3 x WC zvlášť. V blízkosti pouze jeden objekt – letní. Turistické občerstvení – které patří majitelům objektu. Topení elektrické ústřední a doplňkově na tuhá paliva. Zvláštní podmínky: Majitel poskytuje povlečení pro nahlášený počet osob.Elektrická energie se platí dle skutečné spotřeby.Tenisový kurt, možnost zapůjčení tenisových raket.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Předhradí
Ulice: Kap. Svatoně 94
Telefon: 608 207 508
E-mail: [email protected]

> Komentáře