Mateřská škola Jiráskova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Jiráskova

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola byla otevřena 1. 9. 1982. Školu tvoří dvě patrové budovy. V přední budově jsou dvě oddělení: U berušky a U motýlka. V zadní části budova jsou další dvě oddělení U šneka a U mravenečka. Budovy spojuje prosklená hala. Na halu navazuje provozní budova, kde je školní kuchyň, prádelna, sklady, plynová kotelna a také kanceláře ředitele školy a vedoucí stravování. Součástí celého objektu je další patrová budova, která v současné době slouží základní škole. V sousedství se nachází další budovy ZŠ s postavenou školní jídelnou. Celý komplex je umístěn v klidné části města. Prostorná zahrada poskytuje dětem volný pohyb v přírodním terénu. V zadní části zahrady jsou dvě pískoviště (s krytou ochrannou plachtou), houpačky, prostor pro míčové hry, průlezky, skluzavka a sprchoviště pro letní osvěžení. Přední část zahrady byla obohacena novým hracím prvkem (sestava Piccolo), prolézacím tunelem stonožka a dřevěnou informační tabulí pro rodiče a veřejnost.

> Otevírací doba

6:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Heřmanův Městec
Ulice: Jiráskova 842
Telefon: 469 695 153
E-mail: [email protected]

> Komentáře