Mateřská škola Mladoňovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Mladoňovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jsme jednotřídní, samostatně stojící MŠ. Našim dětem nabízíme velkou třídu,hernu i samostatnou ložnici. Kuchyni, kde se vaří podle zdravého jídelníčku. Prosluněnou terasu, které je možno využít ke cvičení i hraní dětí. Terasa je schody spojena se zahradou. Zde se nachází hřiště, venkovní učebna, bylinková zahrádka, vrbový tunel a bludiště. Pro velké rozběhnutí tu děti mají louku, v létě rozkvetlou a provoněnou, v zimě k proběhnutí a stavění sněhuláků. Les, k celoročním procházkám a objevování divů přírody. Proto také naše školka je zaměřena na ekologickou výchovu. Mimo to,celý rok probíhá výuka angličtiny pro všechny chtivé školáčky. V rámci denních činností je zařazeno tancování a pro starší děti hra na flétnu. Jezdíme na plavecký výcvik, do Ekocentra Paleta nebo oni za námi. Navštěvujeme Divadlo v Chrudimi, ale pohádky jezdí i k nám. Před vánocemi nás ve školce navštíví čert s mikulášem, uspořádáme veliký jarmark, zajedeme se podívat na betlémy a společně s rodiči přivítáme vánoce. Cvičíme jogu, pořádáme výlety, karnevaly, vystupujeme pro babičky a dědečky, vyrábíme dárky ke Dni matek, slavíme velikonoce, nezapomeneme ani na náš svátek-Den dětí, loučíme se s předškoláky, někteří odvážlivci přespí přes noc ve školce. Děti s rodiči si mohou ve školce objednat knížky i profesionální fotografie. Spolupracujeme s Fondem Sidus, který pomáhá nemocným dětem v Motole. V naší školce, už delší čas, najdou své místo i děti s podpůrným opatřením. Snažíme se o to, aby osobní anebo pedagogický asistent byl samozřejmostí.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Mladoňovice
Ulice: Mladoňovice 23
Telefon: 731 573 027
E-mail: [email protected]

> Komentáře