Mateřská škola Na Valech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Na Valech

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Program školy Čtyřlístek – krůček ke štěstí vychází ze čtyř základních potřeb každého z nás. Naším posláním je tyto potřeby naplňovat tak, aby byly děti šťastné a spokojené. Z toho vychází naše filosofie: Vychovat šťastné a spokojené dítě pro nás znamená vychovat zdravého, vyrovnaného člověka, který si váží sám sebe, ale i druhých lidí. Náš cíl: Spokojené dítě, které žije v prostředí lásky, bezpečí, sounáležitosti Výchovně vzdělávací systém fungující na principech: vzbuzování zájmu o poznávání, získávání znalostí, o učení – rozvinout předpoklady k celoživotnímu vzdělávání osvojování základů morálních a společenských hodnot – pravidla, spolupráce, soucítění, zodpovědnost výchova osobnosti, která je schopna samostatně myslet, jednat a projevovat se – utváření zdravého já výchova ke kooperaci – schopnost spolupracovat, podílet se, základy týmové práce

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Chrudim
Ulice: Na Valech 693
Telefon: 734 417 599
E-mail: [email protected]

> Komentáře