Lesní školka Lišákovo doupě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní školka Lišákovo doupě

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Lesní školka je předškolní vzdělávací zařízení pro děti od 2,5 roku do 7 let. Děti v lesní školce tráví většinu času venku, a to za každého počasí. Mottem většiny lesních mateřských škol (LMŠ) je: “není špatné počasí, je jen špatné oblečení”. Jako zázemí nám slouží mongolská jurta. Všechny děti tráví čas společně, protože v Lišákově doupěti věříme, že se děti od sebe navzájem učí důležitým životním dovednostem. Mladší pozorují starší a učí se nápodobou a starší pomáhají mladším a učí se empatii a pomoci slabšímu. Děti v lesní školce tráví většinu času venku a zázemí používají pouze v případě velmi nepříznivého počasí, jako je například silný mráz. Přesto však na světě existují i lesní školky, které žádné zázemí nemají. ​Vzdělávací program LMŠ je vázaný na Rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání (RVP PV) tak, aby splňoval podmínky platné proběžné mateřské školy.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hořice
Ulice: Švestková ulice
Telefon: 605 485 373
E-mail: [email protected]

> Komentáře