Sluneční stezka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sluneční stezka

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Procházku po Sluneční stezce nebo také po naší Sluneční soustavě. Na dvanácti naučných cedulích se seznámíte s informacemi o Slunci, Merkuru, Venuši, Zemi, Měsíci, Marsu, Ceresu, Jupiteru, Halley, Saturnu, Uranu a Neptunu. Stezka je vytvořena tak, že v měřítku 1:1 miliardě jsou vytvořeny makety planet a také vzdálenosti mezi nimi samotnými. Sami tedy poznáte, které planety mají k sobě blízko a naopak. Trasa má 4,5 km, vede po žluté turistické značce ze Křtin a končí u Arboreta Křtiny, které můžete navštívit o víkendech od konce května do začátku října. Z arboreta můžete jet zpět autobusem nebo pokračovat dále po žluté značce do Jedovnic. Případně se vrátíte zpět do Křtin po druhé straně údolí a nezapomeňte navštívit barokní kostel Jména Panny Marie od slavného architekta Santiniho.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Křtiny

> Komentáře