Na kole do nejmenšího rakouského města Hardegg. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Na kole do nejmenšího rakouského města Hardegg.

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

FYZICKÁ NÁROČNOST: Středně náročné OBČERSTVENÍ:LUKOV - Stodola u Čabalů, hospoda U Hricků, ČÍŽOV - pohostinství U Švestků, HARDEGG - Gasthaus Thayabrücke, Gasthof Hammerschmiede, Cafe-Restaurant Nationalpark Thayatal, aj. Z Hrádku přes Čížov do Hardeggu, pěšky nebo na kole. Z Nového Hrádku se vydáme po zeleně značené turistické cestě na rozcestí Příčky. Odbočíme na červeně značenou cestu doleva směrem na Lukov. V obci na rozcestí u autobusové zastávky volíme cestu vlevo a pokračujeme po cestě směrem k lesu. Na rozcestí u lesa zabočíme doprava (rovně vede cesta pro pěší, která není pro kolo vhodná), pokračujeme do údolí Čížovského rybníka a za ním se vydáme po asfaltové silnici doleva, směrem k obci Čížov. Z Čížova pokračujeme po modře značené cestě přes rozcestí Na Keplech, odkud klesá cesta po asfaltové silnici do údolí k Hardeggu. Přibližně 1 kilometr od rozcestí je u cesty vpravo nenápadná odbočka na 400 metrů vzdálenou Hardeggskou vyhlídku, odkud se otevírá překrásný výhled do údolí na městečko s hradem. Po návratu z vyhlídky pokračujeme po asfaltové cestě dolů k řece Dyji, kolem budovy bývalé celnice a přes hraniční most do Hardeggu.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Rakousko
Město: Hardegg.

> Komentáře