Cyklovýlet z Nového Hrádku na Vranov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cyklovýlet z Nového Hrádku na Vranov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

FYZICKÁ NÁROČNOST: Středně náročné OBČERSTVENÍ:LUKOV - Stodola u Čabalů, hospoda U Hricků, ČÍŽOV - pohostinství U Švestků, VRANOV - Zámecký hotel, restaurace Formosa, Country saloon aj. Trasa nabízí projížďku přírodou Národního parku Podyjí, s cílem na zámku ve Vranově nad Dyjí. Délka je přibližně 17 kilometrů. Z Nového Hrádku se vydáme po zeleně značené turistické cestě na rozcestí Příčky. Odbočíme na červeně značenou cestu doleva směrem na Lukov (cyklotrasa 48, EW 13, Greenway P-W, Národním parkem). V obci na rozcestí u autobusové zastávky volíme cestu vlevo a pokračujeme směrem k lesu. Na rozcestí u lesa zabočíme doprava, do údolí Čížovského rybníka a za ním se vydáme po asfaltové silnici doleva, směrem k obci. Na severním okraji obce Čížov odbočíme k lesu po značené cyklostezce (cykotrasa 5122, Mlynářská), na rozcestí Pod Větrníkem odbočíme doleva a pokračujeme do údolí Zadních Hamrů a pod skalní stěnou Hamerských vrás do Vranova. Podrobnější informace o cykloturistice v Národním parku Podyjí naleznete na internetových stránkách http://www.nppodyji.cz/na-kole.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Lukov
Ulice: Zřícenina hradu Nový Hrádek

> Komentáře