Apartmány Libuň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Apartmány Libuň

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Libuň najdete uprostřed Českého ráje na trase Jičín/8km/-Turnov/12km/. V obci jsou dva obchody, tři restaurace, dvě vlakové zastávky, pošta, autobus. Je to ideální východisko pro výlety v okolí - Prachovské skály, Jinolické rybníky, hrady Trosky, Kost, Hrubý Rohozec, Frýdštejn, zámky Valdštejn, Humprecht, Hrubá skála, Sychrov, rozhledna Tábor, Kozákov, Bozkovské jeskyně, Staré Hrady,zámek Dětenice... Dům se nachází jako pátý vpravo po příjezdu do obce ve směru od Jičína. Autobusová zastávka cca 150m, vlaková zastávka 300 a 800m. Celý objekt je oplocen. Je zde kryté nebo volné stání pro 6 vozidel, kryté sezení u krbu s udírnou. Na zahradě je travnaté hřiště na míčové hry, pentague, badmington... K dispozici jsou společenské hry, šipky. Internetová přípojka WIFI. Jízdní kola je možno uložit v garáži. Od sezony 2012 bazen 10x4m, trampolína.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Libuň
Ulice: Libuň 67
Telefon: 607 875 870
E-mail: [email protected]

> Komentáře