Apartmány Diana | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Apartmány Diana

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Apartmány Diana nabízí ubytování v 8 apartmánech s celkovou kapacitou 38 lůžek. Každý apartmán je vybaven WC a sprchou. Apartmány jsou součástí penzionu Diana, který zajistí stravování hostů ve vlastní restauraci s možností posezení ve vinárně nebo salónku. Hosté apartmánů mohou využít nabídky penzionu: masáže, vlastní bazén a saunu. Pro rodiny s dětmi je zde připraveno mini zoo, dětský koutek, pískoviště a sportovní hřiště. Apartmány nabízí řadu dalších služeb: bezplatné WiFi, dětská postýlka k zapůjčení, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, houbařská poradna, kopírování, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost vstupu s asistenčním psem, prodej cyklistických a turistických map okolí, prodej upomínkových předmětů, prodej základní dětské hygieny, půjčovna společenských her, snídaně do postele, vysoušeč vlasů k zapůjčení, výtah, žehlička k zapůjčení.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Blata - Zámostí
Ulice: Blata - Zámostí 62
Telefon: 722 311 113
E-mail: [email protected]

> Komentáře