K RADOŠOVU S ROZHLEDNOU - CYKLISTICKÝ OKRUH | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

K RADOŠOVU S ROZHLEDNOU - CYKLISTICKÝ OKRUH

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Středně náročná trasa o délce 20,5 km s převýšením 62 m (180 – 242 m n. m.). Náročnější stoupání vás čeká nad Zarazicemi na úbočí návrší Lišky (226 m n. m.) a na kopec Radošov (242 m n. m.). Trasa je vedena jihovýchodně od města, prochází od nepaměti polnohospodářsky obdělávanou krajinou s rozlehlými lány, sady a vinohrady. Stezka vede jak po polních cestách, tak i po zpevněných a asfaltových površích. Upozornění: Pod návrším Radošova vede trasa v délce 400 m po frekventované komunikaci I/54! Ústředním bodem cyklotrasy je kopec Radošov a jeho okolí s bohatou minulostí. Na kopci stojí nově vybudovaná rozhledna. Zkrácená trasa měří 12 km. 1 ÚZKOKOLEJNÁ DRÁHA – PRŮJEZD ZÁMECKÝM PARKEM 2 REGULACE ŘEKY MORAVY 3 ZARAZICE – LIŠKY 4 VINOHRADNICTVÍ NA VESELSKU 5 RYBNÍKÁŘSTVÍ NA VESELSKU 6 RADOŠOV – ROZHLEDNA 7 ŽELEZNIČNÍ TRAŤ VESELÍ N. M. – NOVÉ MESTO N. V. 7a DROBNÉ PAMÁTKY NAŠEHO MĚSTA - zkrácená trasa 8 POTOK SVODNICE A JEHO OKOLÍ 9 MILOKOŠŤ

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Veselí nad Moravou

> Komentáře