Tenisová škola EDEN | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tenisová škola EDEN

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Tenisová škola Eden je již třetím rokem fungující tenisová škola v Hradci Králové, která nyní působí v příjemném a klidném prostředí na Zámostí v Malšovicích v areálu farmaceutické fakulty. Tento areál nám nabízí k trénování 4 antukové kurty, 1 kurt asfaltový pro volné hraní a oblíbenou zeď. Součástí areálu jsou také rekonstruované sociální zařízení – wc a šatny, kurt pro plážový volejbal a posilovna. Cílem Tenisové školy Eden je starat se o závodní i rekreační hráče všech věkových kategorií a vytvořit prostředí, ve kterém budeme společně rádi trávit čas, ať už s touhou prohloubit si tenisové dovednosti, nebo jen být se svými tenisovými přáteli. Výuka tenisu probíhá pod dohledem kvalifikovaných trenérů s letitou tenisovou praxí a trenérskými zkušenostmi. Při výuce tenisu se snažíme přistupovat ke každému hráči (dítěti) individuálně. Uvědomujeme si, že každý jedinec má jiné vlohy a dispozice, tudíž dbáme na osobní styl výuky tenisu. Při trénincích využíváme nejrůznějších pomůcek k tomu, aby byl trénink pestrý a zároveň i zábavný. U hráčů se snažíme o celkový rozvoj osobnosti člověka. Učíme je zodpovědnosti, morálce, vytrvalosti a dalším hodnotám, které jim dopomohou k úspěchu i v osobním životě. V roce 2018 jsme si také založili vlastní tenisový Klub – Tenisový klub Eden , aby děti mohly přímo reprezentovat naši tenisovou školu. Toto léto jsme postavili celkem již 5 soutěžních družstev. Minitenis; Babytenis; Mladší žactvo A, Mladší žactvo B; Starší žactvo a jako trenéři spolupracujeme v týmu dospělých na VŠTJ UK, kde budeme bojovat o postup do divize.

> Otevírací doba

dle rozpisu oddílů

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Zámostí 683/3
Telefon: 775 354 743
E-mail: [email protected]

> Komentáře