Restaurace Kovárna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Kovárna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Buďte vítání pod kopcem Veliš, kde v dávných dobách nedobytný hrad stál a v podhradí zručný kovář koně a rozličné nářadí kul nad ohněm, který ve výhni plál. Kovárna ohněm žije dál, prostorem vůně vane k Vám. Naší snahou je proměnit prastaré kovářské hodnoty v poctivý přístup ke kuchařskému umění. Přijďte strávit příjemné chvilky do malebné restaurace Kovárna. Restaurace je rozdělena do dvou místností s celkovou kapacitou 40 míst k sezení. Za hezkého počasí je možno posedět v zahrádce před restaurací u mohutného dubového koryta. Jste-li skupinka přátel či spolupracovníků, tak neváhejte a objednejte si rožnění selat, krůt, kuřat nebo jehňat v kovářské výhni. Pokud potřebujete školící místnost, lze ji pronajmout od obce, je pár metrů od restaurace. Prostory restaurace jsou vhodné pro malé svatby nebo podnikové večírky s možností ubytování 28 osob. K dispozici je Vám také nové wellness a fitness.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Bukvice
Ulice: Bukvice 33
E-mail: [email protected]

> Komentáře