Restaurace Sněmovna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Sněmovna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Restaurace Sněmovna na Tamlovce v Jičíně je součástí řetězce EA Culinary. Najdete nás v přízemí EA Hotelu Tammel, v letních měsících nabízíme také příjemné venkovní posezení. Restaurace je určena široké veřejnosti, obyvatelům města Jičína a návštěvníkům nejen našeho hotelu. Upřednostňujeme tradiční české pokrmy, ale průběžně u nás najdete i atraktivní tematická menu. Nechybí samozřejmě také oblíbené speciální polední nabídky. Dbáme na vysokou jakost používaných surovin a naším cílem je, abyste si vždy odnášeli příjemný pocit z dobrého jídla podtržený profesionálním servisem. Hostům dále nabízíme široký sortiment točeného piva z plzeňského pivovaru Prazdroj. Dále u nás najdete pestrý výběr alkoholických a nealkoholických studených i teplých nápojů. Prostory restaurace jsou ideálním místem pro pracovní obědy či rodinná setkání. Postaráme se o kompletní realizaci rodinných i firemních oslav, zajistíme cateringový servis a další doprovodné služby dle individuální dohody.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Jičín
Ulice: 17. listopadu 58
Telefon: 499 110 336
E-mail: [email protected]

> Komentáře