Koupaliště LIDO Mariánské Lázně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště LIDO Mariánské Lázně

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přírodní koupaliště LIDO najdete asi 2 km od centra Mariánských Lázní. Areál koupaliště s písčitou i travnatou pláží je vyhledávaným místem pro relaxaci a aktivní odpočinek, který si můžete uží na několika sportovištích uprostřed přírody. Návštěvníkům je k dispozici: - občerstvení - zázemí s WC a převlékárnami - půjčovna loděk a šlapadel - stolní tenis - úschovna jízdních kol - nohejbalové a volejbalové hřiště - dva kurty na beach volejbal V areálu koupaliště můžete také využít možnost ubytování ve dvou a čtyřlůžkových bungalovech. Brand Home Ubytování Koupaliště Kudy k nám Foto Ceník Kontakt Ubytování na koupališti „Lido“ je poskytováno ve dvou a čtyřlůžkových bungalovech,které jsou standardně vybaveny tekoucí vodou, kuchyňským koutem s kompletním nádobím, lednicí a ve většině případech i toaletami. Ubytování je cenově velmi výhodné v porovnáním s jiným ubytováním podobného typu v Mariánských lázních při dodržení solidního ubytovacího standardu,navíc je včleněno do skutečně velmi atraktivního přírodního prostředí. V případě zájmu o ubytování je nutná rezervace alespoň 14 před příjezdem a to zejména v letních měsících jako je červen, červenec, srpen, z důvodu zvýšeného zájmu právě v tomto období. Rezervace na ubytování je možné vyřešit telefoním kontaktem, zasláním e-mailu nebo vyplněním rezervačního formuláře na tomto webu. Každý zájemce bude urychleně zpětně informován o přijetí a potvrzení jeho objednávky. Koupaliště „Lido“ zahajuje provoz po zimních měsících obvykle 1. května, ovšem nejdůležitějším ukazatelem pro otevírací dobu je počasí. Již v polovině dubna bývá plně připraveno k provozu.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Mariánské Lázně
Ulice: Hamrníky, Na Vyhlídce 56
Telefon: 608 119 988, 354 673 250, 608 11

> Komentáře