Boulder Výstaviště | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Boulder Výstaviště

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Boulder Výstaviště – boulderová stěna pod širým nebem na klidném místě, přesto téměř v centru Prahy! Tahle 45 metrů dlouhá a 4,5 metru vysoká kráska vyrostla v areálu Výstaviště Praha v Holešovicích (konkrétně ZDE). Otevřena veřejnosti byla na jaře 2019. Jelikož jde o venkovní sportoviště, je otevřena pouze po určitou část roku dle počasí (cca duben až říjen). Je perfektním místem pro trénink stejně jako pro pohodové lezení s partičkou. Najdete tu celou škálu profilů – od rajbasu, přes kolmici, převis až po stropík. K tomu řada koutků, ale i širokých stěn. Zkušební lekce lezení pro děti Individuální lekce může proběhnout kdykoliv, podle Vašich časových možností, a to jak ve všední den, tak o víkendu. Dětem se po dobu 60 minut věnuje instruktor, který jim připraví zábavný program tak, aby si děti hodinu užily a něco se skutečně naučily. Náplň hodiny je, stejně jako u našich dětských kurzů, přizpůsobena věku dětí. Mladší děti budou objevovat krásy lezení zejména formou her, zatímco u starších dětí dojde i na přelézání bouldrů (cest). Chybět samozřejmě nebude ani rozcvička na začátku a protažení a uvolnění na konci hodiny. Rodinná lekce Přijďte celá rodina a pod vedením instruktora se seznamte s lezením. Maximální počet účastníků jsou 4 lidi. Dále můžete vyzkoušet zkušební lekce pro dospělé nebo individuální kurz.

> Otevírací doba

Otevírací doba:
Po - Ne 09 - 23

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Stromovka 1058
Telefon: 774 470 634
E-mail: [email protected]

> Komentáře