Kramářova chata | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kramářova chata

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kramářova chata na Suchém vrchu na pomezí Orlických hor a Jeseníků je příjemným místem pro strávení romantického víkendu ve dvou i rodinné dovolené. Vybavení a služby Kramářovy chaty nabízí kompletní zázemí pro strávení jak aktivní, tak i relaxační dovolené. Hosté se mohou ubytovat ve 4 až 5lůžkových apartmánech či dvoulůžkových pokojích. Zařízené jsou na úrovni moderního standardu tak, aby návštěvníkům poskytovaly maximální pohodlí během ubytování. Některé pokoje a apartmány jsou vybaveny kuchyňkou. Samozřejmostí je volný přístup k Wi-Fi, LCD televize a koupelna s WC. Pokoje jsou vytapápěny pomocí přímotopů a tedy z 24 hod. pouze 4 jednotlivé hodiny jsou mimo provoz. Snídaně formou bufetu podáváme v salónku před restaurací nebo v restauraci a to od 8:00 do 10:00 hod. Snídaně je nutné objednat při příjezdu na recepci. Pro ubytované v ramci polopenze nabízíme k večeři výběr ze 7 minutkových jídel. Čas večeří je pouze omezen do 21:00 hod, do kdy vaří kuchyň.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Orličky
Ulice: Orličky 186
Telefon: 702 028 153

> Komentáře