Rozhledna Ruprechtický Špičák | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozhledna Ruprechtický Špičák

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Typ/materiál: železná rozhledna (vysílač mobilního operátora) Lokalita: Ruprechtický Špičák (881m), cca 6km severovýchodně od Meziměstí, cca 35km severně od Náchoda GPS: 50.6610792N, 16.2813397E Nadmořská výška: 877m Okres: Náchod Období výstavby: listopad 2000 – léto 2001 Oficiální zpřístupnění: 1. září 2002 Celková výška: 30m Výška vyhlídkové plošiny: 22m Počet schodů: 100 Otevírací doba: volně přístupná Přístup: Na Ruprechtický Špičák vede modrá TZT z Meziměstí (8km s převýšením 450m) nebo žlutá TZT z Ruprechtic (od kostela je to 6km s převýšením 430m). Automobilisté mohou zanechat vůz na konci Ruprechtic, kde je vybudována odstavná plocha (před závorou, 50.6523964N, 16.2710794E) a pokračovat právě po žluté TZT na vrchol (cca 2,5km s převýšením 350m). Z Ruprechtického Špičáku pokračuje hřebenová, modře značená TZT do Janoviček (11 km), odtud dále volným sestupem až do Broumova. Výhled: výhled do Broumovské kotliny, na táhlý hřeben Broumovských stěn, Hejšovinu (Szczeliniec), část Boru (Skalniak), Ostaš, Orlické hory, Turov, na masiv Teplicko-Adršpašských skal, na Vraní hory, Rýchory a Krkonoše

> Otevírací doba

po celý rok neomezeně

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Meziměstí

> Komentáře