Cukrárna Jadran | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cukrárna Jadran

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jsme pyšní na to, že jsme cukrárna s vlastní výrobou, vlastními recepturami a přesvědčením o kvalitě každého jednotlivého výrobku. Právě zmiňovaná kvalita je při výrobě a volbě surovin pro finální podobu a chuť výrobků tím nejdůležitějším faktorem. Při výrobě náplní používáme zásadně „pravou" živočišnou šlehačku. V době, kdy je obecně kvalita surovin a výrobků na poměrně nízké úrovni, chceme vyniknout právě touto myšlenkou. Chceme oslovit lidi, kterým tento stav není lhostejný. Chceme přesvědčit i ty, kteří ať už z jakéhokoli důvodu sáhnou po „balených" výrobcích v supermar­ketu, že i v cukrářských výrobách jsou někdy až propastné rozdíly, byť ty poctivé, jsou jen nepatrně dražší. Rádi bychom vám ukázali či připomenuli dobu, za které se vyráběly pouze poctivé výrobky a bylo to samozřejmostí - nejednalo se o žádný luxus, či nadstan­dard, neboť výrobce i obchodník si uvědomoval, že nespokojený zákazník u něj již více nenakoupí. Naší předností je otevírací doba sedm dní v týdnu od 10 do 17 hodin, včetně státních svátků a možnost výroby šlehačkových dortů na počkání do 15 min.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Úprkova 313
Telefon: 495 262 795
E-mail: [email protected]

> Komentáře