Pěší turistiku - Vysoké Pole | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pěší turistiku - Vysoké Pole

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Trasa pro aktivní seniory a rodiny s většími dětmi. Délka 7 km (mapa-žluté tečky) Okolí Vysokého Pole nabízí spoustu značených turistických tras. Chceme vám nabídnout i některé další neznačené trasy. Pokud se budete držet popisu tak nezabloudíte. Výchozím bodem je vždy místní hospoda Na Lesovni. Začátek trasy, jako předchozí, až po hájovnu u Ovesného. Od hájovny pokračujete dál severovýchodním směrem po cyklotrase pozvolna z kopce. Po cca 200 se vám otevře krásný výhled na nejvyšší horu Vizovických vrchů Klášťov (opředený spoustou bájí a pověstí). Překročíte Černý potok a můžete si odpočinout v přístřešku u studánky s křišťálově čistou vodou (pozor studená). Odtud pořád po cyklotrase až na hlavní silnici. Zde se můžete občerstvit ve stylové hospodě U Častulíka. Vzdálenost do výchozího bodu je přibližně 150m po hlavní silnici. Rada: Zvolte sportovní obuv, celá trasa vede po asfaltové cestě.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vysoké Pole
Ulice: Hostinec Na Lesovní

> Komentáře