Mateřská škola Vamberk | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Vamberk

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola si staví jako svůj prvořadý úkol vytvořit podnětné prostředí pro kvalitní edukační proces dětí předškolního věku. Cílem je rozvíjet samostatnost, zdravé sebevědomí, vytvářet v dětech základy ekologického myšlení, vytvářet základy správného postoje k životu, životnímu prostředí, jak k přírodnímu, kulturnímu tak i sociálnímu. Ovlivňovat hodnotový žebříček, který si děti začínají vytvářet. Samozřejmostí je, že dítěti je věnována individuální péče dle jeho schopností a potřeb. Vize-základní myšlenky našeho „Školního vzdělávacího programu“ s názvem „Kouzelné brýle“ 1. učit děti životnímu umění dívat se a vidět – očima, rozumem, srdcem 2. vést děti k tomu, aby si všímaly, že situace a děje kolem nich nejsou neměnné, ale je možné je ovlivňovat, tvořit, přetvářet 3. pokud je to možné, používat srovnání současného stavu s pohledem „Kouzelnými brýlemi“ a hledat možnost, jak nejlépe uspořádat věci, děje a vztahy tak, jak bychom si přáli, aby fungovaly 4. vytvářet u dětí pozitivní vědomí lepšího světa Mateřská škola má dvě pracoviště: – Tyršova 280 „Vodníček“ - Jugoslávská 751„Sluníčko“ Vzhledem k tomu, že obě zařízení mají rozdílnou polohu, prostory a vybavení, je nutné při tvorbě „Školního vzdělávacího programu“ vycházet z různě daných možností.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Vamberk
Ulice: Tyršova 280
E-mail: [email protected]

> Komentáře