Mateřská škola Val | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Val

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jsme vesnická mateřská škola s tradicí a rodinnou atmosférou. Mateřská škola Val je jednotřídní školkou s kapacitou 28 dětí ve věku od 2 do 7 let. Třída je věkově smíšená. Mladší děti se přirozeným vzorem učí od starších a starší se naopak učí pečovat o své malé kamarády. Učí se být vzorem, pomocníkem a ochráncem. V dopoledních hodinách se dělíme na dvě skupiny. Starší Sluníčka, se promyšleně a cíleně připravují na blížící se školní docházku, posilují svoje soustředění a schopnost dokončit zadaný úkol. Mladší Kytičky se učí poznávat svět kolem nás prostřednictvím her, cvičení, básniček, písniček atd. a velký důraz je kladen na posilování jejich sebeobsluhy a samostatnosti. Budova školky je patrová, bariérová. Disponujeme vlastní školní jídelnou, proto máme možnost vařit zdravě a z čerstvých surovin. Ke školce přiléhá velká školní zahrada, na kterou navazuje pole a les, kam často míří naše kroky.

> Otevírací doba

6:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Val
Ulice: Val 14
Telefon: 733 325 281
E-mail: [email protected]

> Komentáře