Vycházková trasa Vysoké Pole | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vycházková trasa Vysoké Pole

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Trasa pro seniory a rodiny s malými dětmi (i sportovní kočárek). Délka 3 km (mapa-zelené tečky). Okolí Vysokého Pole nabízí spoustu značených turistických tras. Chceme vám nabídnout i některé další neznačené trasy. Pokud se budete držet popisu tak nezabloudíte. Výchozím bodem je vždy místní hospoda Na Lesovni Od pohostinství Na Lesovni po značené žluté směr Vizovice. Při odbočení z hlavní silnice minete Informační dvůr, po 200 metrech projdete kolem nově vybudovaného Envicentra a jste na začátku křížové cesty. Ta vás dovede až k poutnímu místu-kapli Panny Marie Vysocké a nově vybudované Cestě zdraví. Zde si můžete odpočinout. Nádherné výhledy na Bílé Karpaty. Od malé kaple se vrátíte zpět na zpevněnou cestu a pokračujete dál z mírného kopce k lesu. Po překročení potoka Benčice opustíte žlutě značenou turistickou značku a budete pokračovat dál po zpevněné cestě s pozvolným stoupáním (v mapě vyznačeno zelenými tečkami). Asi po 150m narazíte na rozcestník a informační tabuli umístěné na fialově značené cyklostezce. Přístřešek s posezením. Zde se dáte doprava (na východ) a po nově opravené zpevněné cestě dojdete k hájovně u Ovesného (rozcestník, info tabule). Přístřešek s posezením. Dále budete pokračovat na jih (kolmo k cyklotrase) po zpevněné lesní cestě z kopce až do vesnice. Rada: Z pramene u kapličky si naberte vodu. Po cestě dál již není žádný zdroj pitné vody.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vysoké Pole
Ulice: Hostinec Na Lesovní - výchozí bod

> Komentáře