Cesta zdraví | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cesta zdraví

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

„Místa schopná oslovit duši člověka působí jinak, než místa, jež jsou pouze hezká.“ Jedním z takových míst, které tuto schopnost mají, je okolí kaple Panny Marie Vysocké a Malé vodní kaple ve Vysokém Poli. Proto vznikla myšlenka spojit tyto dvě místa CESTOU ZDRAVÍ navazující na tradici a respektující původní využití místa. Podél chodníku jsou vybudovaná odpočinková prostranství, u kterých jsou jednotlivá zdravotní zastavení, rozdělená na osm léčivých sekcí. Záhony jsou osázeny rostlinami, které se využívají při léčbě rozličných oblastí lidského těla, dle zvolených léčivých skupin. Význam a použití rostlin je návštěvníkům přiblížen formou naučných tabulí. …..Ke studánce v blízkosti menší kaple chodívali lidé pro zejména při dětských nemocech. Na poděkování při uzdravení dítěte zavěšovaly maminky na planou hrušku u studánky dětské košilky….. Pramen má pozitivní účinky na: Dýchací ústrojí12983895_1025075717572705_6879782938367389241_o Zrak, pleť a vlasy Zažívací systém Močové a pohlavní ústrojí Kardiovaskulární systém Svaly, kosti a klouby City a emoce Kojenci a děti

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vysoké Pole

> Komentáře