Kozí farma Vizovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kozí farma Vizovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Máte rádi zvířata? Chcete se dozvědět více o tom jak žijí? Jak se o ně starat? Jak se vyrábí sýry? atd. atd. atd.? Součástí exkurze bude komentovaná prohlídka s odpověďmi na všechny Vaše dotazy, možnost stát se součástí stáda, ochutnávka výrobků a další zajímavosti. Dozvíte se zajímavé informace o dojení, životě koz, nemocech, zlozvycích, sýrech, legislativě a taky si uděláte pěkné fotky :-) a samozřejmě se s kozičkami náležitě pomazlíte :-) Co si vzít na sebe: Počítejte s tím, že půjdete do ohrady, kde se pohybují hospodářská zvířata, takže nějaké to hovínko si jistě s sebou odnesete možná i domů :-) Gumáky jsou nejvhodnější, ale dá se i ve sportovních botech, lodičky a semišové boty nechte raději doma. Kozy jsou velmi přítulné, takže jakmile si vás vyhlédnou už vás neopustí ani ony, ani jejich chloupky, tak na to myslete, když se budete oblékat. Gucci, Prada, Armani a podobné skvosty nechejte raději doma v šatníku.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vizovice
Ulice: Lázeňská 756
Telefon: 775 013 628

> Komentáře