Centrum volnočasových aktivit CVAK | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Centrum volnočasových aktivit CVAK

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Centrum volnočasových aktivit pravidelně pracuje s dětmi a mládeží ve svých skupinách, klubech a kroužcích. Nabízíme k pronájmu klubovnu včetně venkovního posezení s ohništěm pro pro širokou veřejnost. Vzpomeňme třeba v dubnu Den otevřených dveří, v červnu je to Den dětí, během letních prázdnin jsou to příměstské tábory, v říjnu Lampionový průvod s ohňostrojem až po Mikulášskou besídku ke konci roku. V našich kroužcích se věnujeme s dětmi zálesáckým dovednostem a rukodělným pracím. 3x ročně pořádáme víkendové akce pro vaše děti, 1 – 2 ročně pořádáme turistický výšlap do nedalekého okolí. V areálu se nachází klubovna se školící místností. Dále je zde terasa s venkovním posezením a ohniště, kde můžete vhodně zakončit program a v příjemném prostředí posedět s přáteli a popovídat si o prožitých zážitcích. Členové Klubu lanového centra se od roku 2014 stali členy CVAKu a pořadatelsky zajišťují naše akce pořádané pro děti, mládež a širokou veřejnost, během roku se věnují činnosti s dětmi v kroužcích a na víkendových akcích. Skupina Šikulové vyvíjí svou činnost ve formě pravidelných schůzek. Mimo tyto schůzky pořádají každý měsíc víkendové akce nejen pro děti ze své skupiny, ale děti z řad veřejnosti. Mezi jednu z největších akcí bezesporu patří letní stanový tábor pořádaný na jejich táborové základně Švrčkovo – Újezd u Valšských Klobouk.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Vinohrádek 568
Telefon: 724 140 098

> Komentáře