Přírodní rezervace Svinec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přírodní rezervace Svinec

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přírodní rezervace Svinec se nachází ve vrcholové partii kopce Svince a na jeho jihozápadních svazích nad místní částí obce Nový Jičín Kojetín. Je tvořeno komplexem bývalých pastvin, luk, a lesů. Důvod ochrany: Floristicky bohaté květnaté louky, pastviny a lesní ekosystémy s výskytem silně ohrožených a ohrožených druhů rostlin a živočichů. Katastrální území: Nový Jičín (Kojetín u Starého Jičína) Vyhlášeno: 6.1.1995 Celková výměra: 38,3 ha Nadmořská výška: 398-546 m n. m. DOSTUPNOST PR se nachází asi 5 km jihozápadním směrem od centra Nového Jičína. Vlakem: nejbližší vlaková stanice je v Novém Jičíně (cca 4 km). Autobusem: Autobusová zastávka "Kojetín" se nachází cca 500 m od rezervace. Autem: Autem dojedete do obce Kojetín, odtud po červené TZ směr vrch Svinec. Pěšky: leží na červené TZ mezi Hodslavicemi a Novým Jičínem; NS Františka Palackého. Na kole: nedaleko cyklostezka č. 6175.

> Otevírací doba

Celoročně.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Svinec

> Komentáře