Mateřská škola Kostelec nad Orlicí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Kostelec nad Orlicí

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola je od 1.9.2012 trojtřídní mateřská škola.Je nízkopodlažní, bezbariérového typu, umístěna v klidové lokalitě města. Každá třída má svůj vlastní vchod. Využití místností je účelové, vytváří optimální podmínky k realizaci jednotlivých činností a aktivit. Příjemný interiér umocňuje jeho vybavení dětským nábytkem, který mimo jiné umožňuje rozmístění a vytvoření zázemí a koutků pro hravé činnosti dětí. Vše je doplněno výzdobou, především z vlastních výtvorů a výrobků. Členění tříd dětem nabízí v dostatečné míře podněty k rozmanitým činnostem. Zahrada a přilehlé terasy u jednotlivých tříd, umožňují dětem být převážnou část dne venku. Vzhledem k zastřešení teras, mohou děti aktivně tvořit i při nepříznivém počasí. Vzrostlé stromy vytváří stinná zákoutí potřebná pro pobyt dětí na zahradě v letních měsících. Zahrada slouží nejen k realizaci nejrůznějších aktivit, ale i ke společným akcím s rodiči. Umístění školy umožňuje mnoho pozorování přírodních jevů, řadu pěších výletů do okolí a tím umožňuje realizaci prvků environmentální výchovy. Ne příliš velká vzdálenost do centra města, je pak zdrojem poznání historie, důležitých budov a zajišťuje i řadu exkurzí v našem městě.

> Otevírací doba

6:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Kostelec nad Orlicí
Ulice: Krupkova 1411
Telefon: 732 818 812
E-mail: [email protected]

> Komentáře