Mateřská škola Klíček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Klíček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola se nachází v centru města a je obklopena velkou plochou se vzrostlými stromy a keři, které chrání děti od ruchu města i před horkým letním sluníčkem. Zahrada je vybavena houpačkami, průlezkami, pískovišti, velkým altánkem. V zimě mohou děti využít členitého terénu k sáňkování a bobování. Přes zimní období navštěvujeme saunu, která se nachází přímo v budově MŠ. Naše MŠ je čtyřtřídní. Do 1. a 2. třídy dochází mladší děti, do 3. a 4.třídy děti předškolní. Pěkné prostředí, příjemná atmosféra a především zájem o každé dítě jako jedinečného člověka, je priorita, na které stavíme svoji práci. Pedagogická práce vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Ten je uskutečňován ve všech činnostech a situacích, které se v průběhu dne vyskytnou. Školní vzdělávací program zaměřujeme na přírodu, lidové zvyky a tradice, na upevňování rodinných a přátelských vztahů. Velmi důležitá je i dobrá příprava na školu.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Rychnov nad Kněžnou
Ulice: Na Drahách 129
Telefon: 494 535 023
E-mail: [email protected]

> Komentáře