Mateřská škola Javornice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Javornice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola sídlí od 1. října 2013 v budově základní školy. Vchod je umístěn z boku budovy, několik metrů od hlavní silnice a zástávky autobusu. Mateřská škola je dvoutřídní, s kapacitou 50 dětí. V přízemí jsou dvě prostorné šatny, v patře pak dvě třídy pro mladší a starší děti,moderní sociální zařízení. Třídy jsou vybaveny novým nábytkem, didaktickými pomůckami, počítačem, sportovním náčiním. Mateřská škola má k dispozici novou oplocenou zahradou s vysázenými okrasnými keři a dětskými hracími prvky, pískovištěm, průlezkou, skluzavkou,houpačkami, horolezeckou stěnou,kolotočem, mírným umělým svahem a dřevěným altánkem Pracujeme podle školního vzdělávacího programu " BAREVNÝ SVĚT - pznávej, hraj si, zpívej,povídej " Maximálně využívá přednosti a podmánky venkovské školy, její položení,okolní přírodu ." Součástí je preventivní výchova - učíme se předcházet nebezpečným a nepředvídaným situacím a vlivům současného světa.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Javornice
Ulice: Javornice 106
Telefon: 731 834 181

> Komentáře