Mateřská škola Dobré | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Dobré

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jsme otevřená mateřská škola, umožňujeme rodičům přítomnost u nás ve školce, což využívají hlavně při zvykání malých dětí. V naší mateřské škole vytváříme pohodové a tvořivé prostředí pro děti. Denně si hrají a vybírají si hračky podle své chuti z velké nabídky. Denně cvičíme, zpíváme, poznáváme něco nového ze světa kolem nás. Děti si mohou kreslit i malovat, modelovat, rozvíjet myšlení u pracovních listů a tvořit z papíru a různých materiálů. Snažíme se o všestranný rozvoj dětí. Předškoláky připravujeme různými aktivitami na základní školu - kreslení a správné držení tužky, cvičení jemné motoriky, počítání, vyprávění a správná řeč, seznamování s angličtinou, s hrou na flétnu, poznávání v různých oblastech - zdraví, doprava, příroda, soustředění. Každý měsíc navštěvujeme divadla, poznáváme okolní města a účastníme se exkurzí.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Dobré
Ulice: Dobré 139
Telefon: 604 485 921
E-mail: [email protected]

> Komentáře