Mateřská škola Opočno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Opočno

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola se skládá z komplexu tří budov (dvě budovy se třídami a hospodářská budova s jednou nově vybudovanou třídou). Mateřská škola má přiměřené prostory, tělocvičné nářadí a zdravotně hygienická zařízení jsou uzpůsobena potřebám a počtu dětí, jsou zdravotně nezávadná, bezpečná, dětský nábytek postupně vyměňujeme za modernější a bezpečnější. Vybavení hračkami, pomůckami a materiály je mírně nadprůměrné, odpovídá počtu dětí a jejich věku, je průběžně obnovováno a pedagogy využíváno. Hračky jsou umístěny tak, aby je děti dobře viděly a aby si je mohly samy půjčovat a ukládat. Děti samy se podílejí na výzdobě tříd, šaten a vestibulu. Všechny vnitřní i venkovní prostory MŠ splňují bezpečnostní normy dle platných předpisů. Kolem MŠ se rozléhá zahrada se třemi pískovišti, altánem, skluzavkou, dvěma zahradními domečky, průlezkami, houpačkami a různými hracími prvky. Hezky působí stromy a keře. V roce 2008 bylo z části školní zahrady vybudováno veřejné hřiště, které mohou děti z MŠ také využívat. V roce 2011 bylo provedeno celkové zateplení budovy včetně výměny oken a dveří. Kapacita mateřské školy je 130 dětí, které jsou rozděleny do 5 tříd. Od školního roku 2009 –10 máme třídy smíšené.Děti do tříd zařazujeme podle přání rodičů s přihlédnutím na sourozenecké vazby a kamarádské vztahy. V naší MŠ pracuje 17 stálých zaměstnanců a jeden zaměstnanec na Dohodu o pracovní činnosti. Z tohoto počtu zaměstnanců je deset plně kvalifikovaných pedagogů.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Opočno
Ulice: Jana Pitry 654
Telefon: 494 668 186
E-mail: [email protected]

> Komentáře