Mateřská škola Kytička | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Kytička

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

aše malá mateřská škola je umístěna na okraji města v klidné vilové čtvrti. Budova školy je obklopena krásnou rozlehlou zahradou s bazénem, pískovišti, průlezkami a houpačkami. Ideální poloha školy zaručuje i dostupnost každodenního pobytu dětí ve volné přírodě. Děti mají možnost pozorovat živou přírodu a učí se ji chránit. Bohatě je využíván k vycházkám les Včelný, přilehlé louky, městský park i sportovní stadion s hřišti. Pracujeme podle Rámcového programu pro předškolní vzdělávání, nabízíme kvalitní standardní a širokou nadstandardní péči o všechny děti naší školy. Školní vzdělávací program je zaměřen na obnovování a udržování lidových tradic a zvyků, na vytváření citlivého vztahu k přírodě a na upevňování rodinných pout a přátelských vztahů mezi dětmi. Ve vzdělávání dětí upřednostňujeme rozvíjení smyslového vnímání jako základu veškerého přirozeného poznávání. Velkou péči věnujeme prevenci i nápravě vadné výslovnosti ve spolupráci s foniatrem. V MŠ jsou pouze 2 třídy s kapacitou 50 dětí a díky její velikosti zde vládne téměř rodinná atmosféra. Veškeré snažení všech zaměstnanců školy směřuje k tomu, aby zde bylo dítě maximálně šťastné a spokojené. Naše děti každý měsíc navštěvují divadelní představení v Pelclově divadle, dětská filmová představení v kině, pořádáme pro ně výlety do blízkého i vzdáleného okolí, do přírody, za zvířátky, do muzeí, organizujeme pro ně komorní divadelní, kouzelnická a cirkusová představení přímo v mateřské škole. Velmi oblíbenými akcemi jsou pro děti oslavy MDD, karnevaly a soutěže. Velkou péči věnujeme spolupráci s rodiči, která je již tradičně na velmi dobré úrovni. Do dění v MŠ se ochotně zapojují a spolupracují s námi při všech akcích. Jezdí s námi na výlety a dle možností i sponzorsky pomáhají mateřské škole. Patří jim velký dík! Rodiče si založili občanské sdružení Klub rodičů při Mateřské škole Kytička, které podporuje práci MŠ.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Rychnov nad Kněžnou
Ulice: B. Němcové 648
Telefon: 494 534 947
E-mail: [email protected]

> Komentáře