Mateřská škola Lhoty u Potštejna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Lhoty u Potštejna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola je jednotřídní s kapacitou 24 dětí a je součástí Základní školy ve Lhotách u Potštejna. Mateřská škola má velkou hernu s pracovními stolky pro tvoření, zde se pak také rozkládají lehátka pro odpočinek dětí. Součástí je šatna a sociální zařízení. Pro pohybový rozvoj dětí pravidelně využíváme tělocvičnu ZŠ s potřebným vybavením, školní hřiště s herními prvky a pískovištěm. Hračky a pomůcky pro venkovní hry jsou uloženy v dřevěném domečku. Na pozemku využíváme i záhon. Stravování je zajištěno jídelnou základní školy. Naší nejlepší učebnou je celoročně příroda, která naši školu obklopuje ze všech stran. Pozorujeme tedy rybník, potok, les, louku, zvířata i práci lidí na vesnici. A když nám jsou Lhoty malé, vyrážíme do okolí. Všechny své zážitky pak děti využívají při svých hrách a tvořivých činnostech. Kamarádíme se také s dětmi ze Základní školy a spolupracujeme i s učiteli.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Lhoty u Potštejna
Ulice: Lhoty u Potštejna 45
Telefon: 739 455 240

> Komentáře