Mateřská škola Rašínova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Rašínova

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jsme šestitřídní mateřskou školou, která je umístěna ve dvou budovách, ke kterým přiléhá rozlehlá, bohatě vybavená zahrada. MŠ má svou vlastní školní jídelnu. Dětem je podávána plnohodnotná, vyvážená a pestrá strava doplňována čerstvou zeleninou a ovocem. Jedna z našich tříd je speciální, kde se soustřeďují děti s vadami zraku. Zde pod vedením učitelky s odborným vzděláním děti každodenně cvičí na speciálních přístrojích dle doporučení očního lékaře. Třída je vybavena kompenzačními pomůckami. V další třídě pracují učitelky s dětmi podle metody prof. Václava Žilky Veselé pískání, zdravé dýchání, které je prospěšné především pro děti s alergiemi a respiračními problémy. Dětem s vadami řeči je věnována logopedická péče pod dohledem klinického logopeda. V popředí stojí spokojenost dítěte a uspokojování jeho potřeb. Je důležité, aby se dítě v kolektivu cítilo dobře, vědělo, že v případě problémů se může obrátit na učitelku i ostatní zaměstnance školy. Dětem jsou nabízeny činnosti, které odpovídají stupni jejich vývoje, děti nestresují, ale ani netlumí dětskou zvídavost a chuť neustále něco zkoušet.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Nové Město nad Metují
Ulice: Rašínova 600
Telefon: 491470142
E-mail: [email protected]

> Komentáře