Treehouse Chrastná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Treehouse Chrastná

Foto: Iva Jiránková

> Fotogalerie

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Dopřejte si originální a nevšední zážitek z ubytování v korunách stromů s možností turistických výprav po okolí, sportovního vyžití na přilehlé cyklostezce či houbařských výprav do okolních lesů. Domeček na stromě naleznete nad rybníkem v obci Chrastná, nedaleko Osečné. Treehouse je vybaven pohodlnými postelemi se zdravotními matracemi, na přikrytí jsou pro Vás připraveny deky i kožešiny a čistá povlečení. K dispozici jsou svíčky, základní vybavení nádobí a příborů. K bydlení na stromě patří i suchá ekologická toaleta. Terasa nad rybníkem s výhledem na panorama Ještědu je Vám k dispozici na večerní posezení nebo ranní snídaně při východu slunce. Pod domečkem je venkovní sprcha, ohniště s grilem, stojan na kola, dětské prolézačky s houpačkou a houpací síť. Přímo pod domečkem šplouchá Chrastenský rybník, kolem v lese vede oblíbená cyklostezka až na Hamr na Jezeře. Okolí je plné turistických lákadel jako jsou průrva řeky Ploučnice, zřícenina hradu Ralsko, skalní hrad Sloup a mnohá jiná.

> Otevírací doba

dle rezervace

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Chrastná
Ulice: Chrastná 1
Telefon: 777306175
E-mail: [email protected]

> Komentáře