Mateřská škola 1. máje | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola 1. máje

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Zařízení je umístěno v historické budově bývalé radnice obce Krčín, která byla postavena v r.1906. Provoz mateřské školy zde byl zahájen 2.9.1946. Od této doby prošla budova mnoha stavebními změnami a úpravami. Vybavení a zařízení bylo a je stále doplňováno tak, aby vyhovovalo dnešním hygienickým normám a požadavkům dětí předškolního věku v současné době. Mateřská škola má 3 třídy: Sluníčko, Klubíčko a Písničku. Třída Sluníčko je využíváno jako ložnice pro mladší děti. V MŠ je průměrně zapsáno 50 dětí. Starají se o ně 4 kvalifikované učitelky, kterým také pomáhají 2 provozní zaměstnankyně. Od 1.1.2003 jsme vstoupili do právní subjektivity a součástí naší MŠ se stala MŠ ve Vrchovinách. Toto zařízení je jednotřídní se 2 kvalifikovanými učitelkami a 1 provozní zaměstnankyní. Má kapacitu 27 dětí, která je plně vytížena. Je to vesnická škola v klidném prostředí s plně vybavenou zahradou pro potřeby dětí. Telefon na MŠ Vrchoviny je 491474069.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Nové Město nad Metují
Ulice: 1. máje 100
Telefon: 491 470 144
E-mail: [email protected]

> Komentáře