Mateřská škola Heřmánkovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Heřmánkovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Doplňkové programy MŠ: LOGOPEDICKÁ PÉČE Mateřská škola spolupracuje s SPC- Náchod a Mgr. R. Jakoubkovou. Následná péče dětí se špatnou výslovností probíhá v mateřské škole pod vedením p. učitelky Jany Klicperové (od září 2019). PLAVECKÝ VÝCVIK Plaveckou výuku zajišťuje Plavecká škola Veba v Broumově pod vedením p. ředitele A. Konečného a kvalifikovaných instruktorek plavecké školy. Plaveckého výcviku se mohou účastnit děti starší tří let. SOLNÁ JESKYŇKA Zdravotní a relaxační pobyt v solné jeskyňce nejen obohacuje dětem činnosti programu mateřské školy ale pomáhá při zdravotních obtížích – časté záněty průdušek, nachlazení, rýma, kašel... Aktivně využitý pobyt v tomto příjemně působícím prostředí působí jako 3 denní pobyt u moře. ENVIRONMENTÁLNÍ EKO HŘIŠTĚ Program je zaměřen na ekologickou a enviromentální výchovu a vzdělávání. Cílem je vzbudit u dětí zájem o živou přírodu a podílet se tak na ní svojí aktivitou. MALÝ ZAHRADNÍČEK Děti se seznamují s procesem setí, klíčení, růstu a péčí o rostliny.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Heřmánkovice
Ulice: Heřmánkovice 263
Telefon: 606 033 037
E-mail: [email protected]

> Komentáře