Mateřská škola Adršpach | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Adršpach

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

udova mateřské školy je dvoupodlažní vila situována na okraji obce. Budova slouží jen potřebám MŠ. V prvním podlaží se nacházejí tři prostorné herny, jídelna, kuchyň, šatna, hospodářská místnost, sociální vybavení pro děti i dospělé, sklad potravin. Ve druhém podlaží se nachází velká a malá ložnice, pracovna pro nespavé děti, tělocvična, ředitelna, sociální vybavení a příslušné skladovací prostory. Mateřská škola má školní zahradu, která je součástí objektu. Její uspořádání a vybavení – travnatá plocha, pískoviště, lavičky, stolky, houpačky, zahradní domečky umožňují realizaci aktivních činností dětí především v letních měsících. V budově je rovněž umístěna školní kuchyně, která zabezpečuje stravování dětí a zaměstnanců školy. Díky umístění mateřské školy je možné lépe využívat konkrétní poznávání života v přírodě a podporovat kladný přístup k soužití s přírodou.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Adršpach
Ulice: Horní Adršpach 115
Telefon: 739 630 574
E-mail: [email protected]

> Komentáře