Mateřská škola Velké Poříčí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Velké Poříčí

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Filozofií naší MŠ je harmonický rozvoj dítěte s mnoha osobními zážitky a prožitky, který by se stal základem pro jeho další život. Rozvíjíme zdravé sebevědomí, samostatnost, sebejistotu a tvořivost dětí. Při vzdělávání přihlížíme možnostem jednotlivých dětí, k jejich zájmům a individuálním potřebám a zvláštnostem. Chceme rozvíjet péči o děti problémové i o děti nadané. Budeme se věnovat dětem se specifickými vzdělávacími potřebami. Snažíme se i pro tyto děti připravit vhodné prostředí a podmínky tak, aby se mohli dobře začlenit do společnosti. V dnešní době má naše MŠ 4 třídy. Tři třídy (myšičky, veverky a ježečkové) jsou v krásné budově pana továrníka Krause a jedna třída (žabičky) je na odloučeném pracovišti na náměstí, určena pro nejmenší děti. V současné době stále více docházejí do školky děti dvouleté a mladší 3 let. I pro ně se snažíme přizpůsobit vybavení, přístup i jednotlivé cíle ŠVP tak, aby netrpěla jejich psychika, aby i ony byly usměvané a chodily do MŠ rády. Jejich výchova je založena především na emocionálním přístupu, vyžadují větší péči a pomoc především v sebeobsluze a proto je třeba, aby o tyto děti pečovalo více zaměstnanců. Využíváme pomocné výchovné pracovníky, leto jsme měli možnost chůvy.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Velké Poříčí
Ulice: Krausova 315
Telefon: 491 483 345
E-mail: [email protected]

> Komentáře