Dětský ráj | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský ráj

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

VSTUP ZDARMA Po vstupu do Dětského ráje Vás upoutá relaxační terasa „Pohodové osvěžovny“, kde najdete dostatek prostoru pro posezení s občerstvením. Samozřejmostí je přehled o všech aktivitách Vaší ratolesti, jelikož z každého místa relaxační terasy je výhled na každou atrakci. Zároveň si můžete vychutnat výtečnou kávu, svlažit hrdlo plzeňským pivem, limonádou nebo hltem krásného vína z produkce BMV vinařství. Ani Váš žaludek nepřijde zkrátka, připraveny budou tzv. rychlovky jako párek v rohlíku nebo oblíbené hranolky a chybět nemůže také pořádná porce zmrzliny. Pro ty nejmenší je určeno veliké pískoviště s mechanickým výtahem, které je situováno v bezprostřední blízkosti relaxační terasy tak, aby stačilo doslova pár kroků a kontakt s prckem byl téměř nepřetržitý. Po zdolání několika schůdků se ocitáme na „dalším podlaží“, kde najdeme bohatou herní sestavu se skluzavkami, průlezkami a houpačkou, ale také třeba pružinová houpátka nebo šikmý lanový most. Tady už děti budou moci ukázat svoji obratnost. Při výběhu na nejvyšší z teras je možné využít několik způsobů. Málokteré z dětí totiž využije dalších schodů, raději se přikloní k variantě některé z lezeckých stěn – s lanem čí úchyty. Po zdolání této překážky už čeká sladká odměna – strom s ptačími hnízdy, na který mohou děti vylézt. A pokud je ptačí hnízda unaví, mohou ještě využít například trojúhelníkovou houpačku nebo prolézt podzemním potrubím. Těm starším (i dětem) je potom určen miniworkout park, na kterém jsou umístěny stroje pro cvičení s vlastní vahou a následně se osvěžit uprostřed barevného mlhoviště. V případě nepříznivého počasí Vás pozveme také do vnitřních prostor Pohodové osvěžovny, kde mimo veškeré občerstvení najdete také útulný dětský koutek s miniaturní kuchyňkou a nejrůznějšími pohádkami.

> Otevírací doba

PROVOZNÍ DOBA: DUBEN - ŘÍJEN

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Pozlovice
Ulice: Antonína Václavíka 203
Telefon: +420 – 577 100 811
E-mail: [email protected]

> Komentáře