Centrum rodiny Bobeš | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Centrum rodiny Bobeš

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Prostor pro setkávání rodin Vybavený prostor: Kočárky jsou v šatně, kde je máte v bezpečí a při ruce, hygienické zázemí je odděleno pro dospělé a děti zvlášť. Věci si odkládáte do uzamykatelných skříněk. Máme zázemí pro přebalování a kojení dětí. K dispozici je postýlka, hrací deky a lehátka pro miminka. Hračky: Preferujeme vybavení pomůckami a hračkami kvalitních značek, vhodných pro věkovou kategorii nejmenších dětí (prolézací domeček, prvek pro výuku chůze po schodech, šikmou plochu, kuchyňku, klouzačky, kočárky, jezdítka, výukové hračky, relaxační koutek, bazének s balónky a další). Zahrada: Součástí centra je i malá terasa se zahrádkou, kde lze v létě využít pískoviště nebo se zde za příznivého počasí konají námi pořádané akce. Kuchyňka: Sousedí se setkávací místností. Při přípravě občerstvení máte dítě stále na dohled. Součástí je mikrovlnka, lednička, ohřívačky mléka, myčka nádobí… Dále nabízíme: – zábavné akce s programem (Karneval, Mikuláš), Bazárky oděvů, besedy s odborníky, služby externích firem (stříhání dětí, nastřelování náušnic), focení dětí profesionální firmou, nabídku předplacených časopisů, půjčení knih. – činnosti řízené (pod vedením lektora) i neřízené (náplň stráveného času si vybíráte sami). Programy se dělí na pravidelné (opakující se ve stejný den a čas) a nepravidelné (měsíční program jednorázových akcí). Programy probíhají také souběžně (a nerušeně) v obou patrech budovy.

> Otevírací doba

Viz informace na webu.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bohumín
Ulice: Nerudova 1156
Telefon: 604 388 853
E-mail: [email protected]

> Komentáře