Mateřská škola Kramolna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Kramolna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola se nachází v příjemném prostředí obce Kramolna asi čtyři kilometry od města Náchod. Budova byla postavena v roce 1977 a v následujících třiceti letech prošla rozsáhlými úpravami počínaje kompletní rekonstrukcí sociálních zařízení v jednotlivých třídách (vyhovují jak počtu dětí, tak hygienickým požadavkům), přes výměnu vnitřního zařízení školní kuchyně, zavedení plynového vytápění, výměny oken, po zcela nově upravenou velkou školní zahradu se dvěma pískovišti, zahradními domky a altánem pro relaxační klidovou činnost (zahrada je plně využita k tvořivým a pohybovým aktivitám dětí). Škola je trojtřídní. Všechna oddělení jsou věkově smíšená. Prostory tříd jsou dostatečně velké pro vytvoření pracovních center i míst pro odpočinek nebo rušnější pohybové aktivity. Hračky jsou dětem plně dostupné, takže si je dítě může samo libovolně vybrat. Každá třída má svou ložnici, hernu a sociální zařízení. Díky lokalitě (blízkost lesa, čerstvý vzduch a atmosféra malé obce), ve které je naše školka situována, mají děti možnost klidného a zdravého vývoje.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Kramolna
Ulice: Kramolna 170
Telefon: 491 426 431
E-mail: [email protected]

> Komentáře