Mateřská škola Náchodská | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Náchodská

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola se nachází nedaleko centra města, i přes blízkost náměstí a rušné dopravní komunikace, mají děti možnost využití rozlehlé zahrady se spoustou zeleně oddělené od hlučného okolí. Kapacita MŠ je 125 dětí rozdělených do 5 tříd – Kočička, Beruška, Sluníčko, Krteček, Medvídek. Třídy Kočička a Beruška jsou oddělení smíšená pro 1. a 2. věkovou skupinu dětí ve věku od 3 do cca 5 let. Ve třídách Sluníčko a Krteček jsou převážně zařazeny děti od 5 do 6 let a děti s odkladem školní docházky. Třída Medvídek je speciální třída pro děti s vadami řeči. Rodičům nabízíme spolupráci při vzdělávání jejich dítěte, zapojení do společnosti vrstevníků a společnou podporu dětských zájmů. Daných cílů chceme dosáhnout cestou vlastního poznávání a nabídkovou zájmovou činností. Hlavní náplní naší výchovné práce je využívání metody prožitkového učení dětí. Školní vzdělávací program naší MŠ s názvem „Pojď si hrát, buď můj kamarád“ je program vlastní a nehlásí se k žádnému zveřejněnému modelu.

> Otevírací doba

6:00 – 16:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Červený Kostelec
Ulice: Náchodská 270
Telefon: 491 462 610

> Komentáře