Mateřská škola Meziměstí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Meziměstí

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola v Meziměstí se nachází v klidné části města. Je dvoutřídní, s celodenním provozem, kapacita 48 dětí, zřizovatelem je Město Meziměstí. Provozní doba je od 6:00 do 15:30 hod. Budova školy je nově rekonstruovaná, zateplená a je obklopena zahradou, která byla rovněž rekonstruována. V zahradě se nacházejí herní prvky, pískoviště, altán, vodní svět, domečky z proutí, záhony, užitkové rostliny a ohniště. Pokud dovolí počasí, jsou hry a činnosti dětí realizovány venku, na zahradě. Mateřská škola má dvě podlaží, v dolním je kancelář, šatna, umývána, WC, kuchyň a velká třída - herna, která slouží i jako jídelna. V horním podlaží je druhá třída, umývárna, WC, ložnice a kabinety. Herny jsou bohatě vybaveny. Mateřská škola má vlastní kuchyň, jídla jsou sestavována podle nejmodernějších poznatků zdravé výživy. Dětem je k dispozici pitný režim, pijí čistou vodu. Školní vzdělávací program Nikdo nejde z kola ven respektuje osobnost dítěte a je kladen důraz na podnětné prostředí a zdravý duševní i fyzický vývoj dítěte. Ve škole probíhá program ve Zdravém těle zdravý duch, fungují kroužky a v rámci ŠVP jsou děti seznamovány i se základy angličtiny. Dětem je poskytována bezplatná logopedická péče se školní speciální pedagožkou - logopedkou. Mateřskou školu je možno po domluvě kdykoliv navštívit a pohovořit s některou z našich vstřícných pracovnic. Základní prioritou je příjemné prostředí a hlavně spokojené zdravě se vyvíjecí dítě.

> Otevírací doba

6:00 - 15:30

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Meziměstí
Ulice: 5. května 115
Telefon: 491 582 889

> Komentáře