Mateřská škola Velký Dřevíč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Velký Dřevíč

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Sídlíme v původní vile, umístěné uprostřed velké zahrady. Součástí je školní kuchyně a jídelna pro děti ze ZŠ Velký Dřevíč. Třída v přízemí budovy slouží dětem „Beruškám“ jako herna, třída a jídelna. Sociální zařízení je přístupné ze třídy. Hernu využíváme také pro odpočinek starších dětí. V přízemí je také velká hala, která slouží ke cvičení, pohybovým aktivitám a k pořádání besídek pro rodiče. Dále se zde nachází jídelna pro žáky ZŠ, kterou využívají také děti ze třídy „Broučků“. Třída v I. poschodí slouží „Broučkům“ jako herna a třída a také jako ložnice pro „Berušky“. Je zde také sociální zařízení se sprchou. V tomto poschodí je také kancelář pro MŠ a ŠJ a je zde také byt školníka. U školy je velká zahrada s ovocnými i okrasnými stromy s velkým pískovištěm a dřevěnými průlezkami, velkou trampolínou, skluzavkami a prvky pro hry a pohybové činnosti dětí. Je zde také zahradní domek, a kůlna pro ukládání zahradního náčiní a hraček.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Velký Dřevíč
Ulice: Velký Dřevíč 20
Telefon: 491 483 137
E-mail: [email protected]

> Komentáře